DC şarj istasyonu, elektrikli otomobil şarj istasyonları, Hızlı şarj istasyonu, Şarj İstasyonları, TOGG

Audi Almanya’da İlk Lounge Tarzı Elektrikli oto Şarj Merkezini Açıyor

Yalnızca rezervasyonlu merkez, zemin seviyesinde altı şarj noktası ve üst katta birinci sınıf bir dinlenme salonu bulunmaktadır.

Audi Almanya’da İlk Lounge Tarzı EV Şarj Merkezini Açıyor

Yalnızca rezervasyonlu merkez, zemin seviyesinde altı şarj noktası ve üst katta birinci sınıf bir dinlenme salonuna sahiptir.

Audi EV Şarj Merkezi

21 Ara 2021 , 13:53 ET6Gönderen : Dan Mihalascu

Audi, dünyanın ilk EV şarj merkezi dediği şeyi 23 Aralık’ta Almanya’nın Nürnberg kentinde müşterilerine açacak. 

Ayrılabilir yüksek güçlü şarj alanları ile modern bir hızlı şarj istasyonu olarak tanımlanan Audi şarj merkezi, evde şarj imkanı olmayan elektrikli araç sahiplerini hedefliyor.

Merkez aynı zamanda kentsel ortamlarda şarj için gelecekteki en yüksek talebe de hizmet edecek ve bu süreçte birinci sınıf bir şarj deneyimi sunacak. Nürnberg’deki pilot lokasyon, Audi’nin yeni şarj konseptinin bir testi olarak hizmet ediyor .

“Kentsel alanda esnek ve birinci sınıf hızlı şarj altyapısını test etmek için kullanmak istiyoruz. Müşterilerimizin sabahları tam şarjlı bir elektrikli araba ile uyanmadıkları bir yere gidiyoruz ve aynı zamanda gelecekte şarj talebini artırmayı düşünüyoruz.”

Ralph Hollmig, Audi şarj merkezi proje yöneticisi

Audi şarj merkezi, mevcut alanlarda birkaç gün içinde tekrar monte edilip demonte edilebilen esnek konteyner küplerinden yapılmıştır. Her Güç küpü iki hızlı şarj istasyonu sağlar ve çeşitli kombinasyonlarda diğer küplerle birleştirilebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir