TOGG

Çinli Niu 80 km menzil ile Avrupalı Rakiplerine Taş Çıkartıyor

Çin’in Tesla’sı Niu 80 km menzil ile Avrupalı Rakiplerine Taş Çıkartıyor. Emre arkadaşımız Şangay’dan bildirdi. 48 kg’lık Sport ve 57 kg’lik M1Pro seçenekleri ile tüm işleri onunla gördüklerini, ulaşımda büyük rahatlık olduğunu ve 160kg taşıma kapasitesiyle, büyük scooterları aratmadığını iletti.

Lityum İyon Devrimi Yapmışlar

NIU N Serisi, Panasonic tarafından iki yıl garantili en son teknoloji ürünü lityum iyon pil paketlerini kullanıyor. Yalnızca 10 kg (22 lbs.) Ağırlığındaki NIU bataryayı evde / ofiste yeniden şarj etmek için kolayca taşıyabilirsiniz. 29Ah batarya paketi, 80 km’lik bir menzil sunuyor. Altı saatte tamamen yeniden şarj edilir.

Yeni altı eksenli sensör, yeni U serisinin daha hırsızlığa duyarlı olmasını sağlar. Mobil uygulamamızı kullanarak, skuterinizin tam yerini her zaman öğrenebilirsiniz.

U1 ultra hafif akıllı lityum pil, yalnızca 5 kg ağırlığındadır ve kurşun-asit bataryalardan daha uzun süre dayanan yüksek kalite 18650 lityum pil kullanır. Şarj cihazı koltuğun altında, böylece hemen hemen her yerde scooter’ınızı şarj edebilirsiniz.

U1 akü serisi, süpermarkete, işe ya da çocuklarınızı okula götürecek kadar 60 km. Pili günlük koşullarda haftada bir kez şarj edebilirsiniz.

Anahtarsız çalıştırma ile yeni U1 artık sizin için hazır. Anahtarınız cebinizde iken motoru açmak ve kapatmak için düğmeye basın.

BOSCH + FOC Güç Tren Sistemi

E-scooter’ları geleceğe taşımak için ultra verimli ve akıllı bir motor oluşturmak üzere BOSCH ile işbirliği yaptı. Bu işbirliğinin merkezinde NIU, güç tüketimini optimize etmek için 1500W BOSCH motor için özelleştirdiğimiz “Saha Odaklı Kontrol” sistemi geliştirdi. FOC optimize edilmiş motoru bir EBS çift fren sistemi ile birleştirerek gücü tekrar sisteme geri kazandırdı. Fren yaparken, yeniden şarj oluyor.

ÖZELLİKLER

Boyut ve ağırlık:

Uzunluk:
1640mm Genişlik: 657mm
Yükseklik: 1099mm
Yerden Açıklık: 126mm
Dingil mesafesi: 1150mm
Ağırlık: 57.7kg

Pil ve hızlı şarj:

Hücre Tipi: Lityum İyon Pil
Muhafaza Malzemesi: Entegre Alüminyum Alaşım
Standart Şarj Süresi: 6 saat
Hızlı Şarj Süresi: 3 saat
Şarj Yöntemi: Doğrudan Şarj / Pil Şarj
Pil Marka: LG
Kapasite: 26Ah
Voltaj: 48V
Pil Ağırlık: 8.1kg
AB Homoligasyon Aralığı: 51km
Est. Şehir Sürüşü Aralığı: 60-70km
Şarj Cihazı Boyutu: 161 X 84 X 42.5

KAYNAK:www.motosikletsitesi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir