TOGG

Elektrikli BMW M serisi ile ilgili yeni iddia

Birçok otomotiv tutkunu tarafından sevilen BMW M serisi, hem tasarım hem de performans olarak kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. İddiaya göre elektrikli BMW M serisi 2021 yılında tanıtılacak.

Elektrikli BMW M serisi 2021 yılında tanıtılacak iddiası

Henüz tanıtılacağı iddia edilen modeller ile ilgili teknik detaylar bilinmiyor. Ancak performans konusunda içten yanmalı versiyonlardan daha iyi sonuçlar elde edileceği düşünülüyor.

Elektrikli BMW M serisi 2021 yılında tanıtılabilir

M2 by Futura 2000, M8 Gran Coupe ve E92 M3 pikap gibi birçok modelin yer aldığı bir reklam yayınlandı. Araçlarda bulunan çıkartmalarda yeni M modelleriyle ilgili ipucu bulunduğunu belirten analistler, elektrikli modeller ile ilgili bazı çıkarımlarda bulundu.

Analistler, video içerisinde yer alan Elektrik Servisi M Kasabası ve 089 26 2021 ifadelerinin elektrikli M versiyonlarının Haziran 2021 yılında geleceğini düşünüyor.

Son yıllarda şirketin elektrikli M modelleriyle ilgili çalışmalar yaptığı biliniyordu. BMW i4 M50 versiyonu ile ilgili bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Sızıntılar arasında BMW i4 M50modelinin çift elektrikli motor ile geleceği yer alıyor.

Yeni X8 M modeli ve elektrikli M serisinin aynı tarihte tanıtılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

KAYNAK:shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir