Mitsubishi, Ralliart Concept, TOGG

Mitsubishi Ralliart Concept

Mitsubishi Ralliart Concept Elektrikli Otomobil

On yıldan fazla bir süredir ara verdikten sonra, Ralliart bu yıl tamamen kozmetik ince ayarlarla resmen geri döndü… Mitsubishi yeni bir Ralliart konsept otomobili piyasaya sürüyor. Önümüzdeki ay Japonya’daki Tokyo Auto Salon 2022’de prömiyeri yapılacak olan gizemli showcar, “Monozukuri zorluklarına (işçilik) yönelik mühendislik ve tutkuyu” sunmayı hedefliyor.

Bu pek bir şey ifade etmese de, Ralliart logosuyla süslenmiş sportif bir difüzör ile aracın arka tamponunun büyük bir bölümünü gösteren bir teaser resmimiz var. Formula 1 aracının sis farını andıran bu merkeze monte dikey LED şeritler, sis farı için olabilir. İnce kırmızı reflektörler ve biraz saldırganlık içeren bir şeye işaret eden yontulmuş bir tampon da görülebilir.

Tamam, ama tam olarak neye bakıyoruz? Görünür bir egzoz ucunun olmaması, tamamen elektrikli olacağına inanmamıza neden oluyor. İçten yanmalı motorla donatılmış bir araç olsaydı, Mitsubishi’nin konsept otomobilinin sportif doğasını vurgulamak için etli egzoz kaplamaları takması mantıklı olurdu. Bununla birlikte, Ağustos ayından bir söylenti, Ralliart’a özel bir Outlander PHEV hakkında konuştu , bu yüzden sadece bekleyip neyin ne olduğunu görmemiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir