Roadster, TOGG

Tesla sayfasından Roadster fiyatını kaldırdı

Tesla , 2017’de Roadster’ı piyasaya sürdüğünde 2020’de satışa çıkacağını söylemişti. Şu anda 2021’deyiz, otomotiv endüstrisi gerileme yaşıyor ve Roadster, Tesla’nın belirsizliğe ertelediği model.

Ancak bu, insanların Tesla’ya ve Roadster’ın özellikleri ve performansı hakkında verilen sözlere inanmalarını engellemedi ve sınırlı sayıda Founders Series modeli için bir veya 250.000 dolar kadarını güvence altına almak için 50.000 dolar yatırdı. Ancak şimdi üretici, sipariş verebileceğiniz resmi sayfadan Roadster fiyatlandırmasını kaldırdı ve Electrek , artık model için Sipariş kabul etmediğini de belirtiyor.

Kaynak, bunun Roadster için planlanan üretim sayısının tamamının satılmış olabileceğinin bir göstergesi olabileceğini ve bunun doğru olabileceğini, ancak daha fazla gecikme ve başlangıçta açıklanan özelliklerde ve fiyatlarda yapılacak değişiklikler anlamına da gelebileceğini söylüyor. Tesla, yakın zamanda Cybertruck ile benzer bir şey yaptı ve tüm fiyatlandırma ve donanım bilgilerinin yanı sıra teknik özellikleri resmi sayfadan kaldırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir